Zpoždění letu

My jsme společnost, která se specializuje na nepředvídatelné situace, jako jsou například zpoždění, ztráta zavazadel, a hlavně se specializujme na finanční kompenzaci, na kterou máte jako poškození nárok, ale ani o tom třeba nevíte, nebo se vám to třeba ani nechce řešit. Vždy mějte na paměti, že se o vás letecká společnost musí postarat, pokud máte nějaké zpoždění. Měli by vám zajistit jídlo, teplo, místo na odpočinek a co nejvíce bude v jejich silách v danou chvíli. Samozřejmě, že třeba zpoždění, které bude trvat třeba pouze a jen hodinu, tak to nikdo řešit nebude, protože letadlo také umí ve vzduchu něco nahnat, na to je potřeba se opravdu zaměřit.

dálkové lety

Naše společnost má web, kde všechno najdete a budete mít možnost se poradit, přečíst si všechny rady a podobně. Podívejte se na úspěšné recenze od našich věrných klientů, kteří nás oslovili, a my jsme pro ně dostali peníze za dva měsíce. Zpoždění letu kompenzace zajistíme za vás. Ušetřete peníze, které byste utratili za právnickou pomoc a využijete levných a dostupných prostředků, které nabízíme my.

Proč my

My vám nabízíme ty nejlepší služby, nejlepší právní zastoupení, zkušenosti, velikou úspěšnost – 95%, všechny informace o letech pro vás najdeme a poskytneme. Poradíme v nesnázích, co máte dělat, na co máte nárok, co vám musí společnost proplatit a tak dále. Navíc u nás podáte žádost během pár minut.
Jsou zde i situace, při kterých nic nenaděláme, a bohužel nemáte nárok:

financování

  • Přírodní katastrofy a nepředvídatelné, špatné počasí
  • Bezpečnostní situace
  • Různá omezení letu
  • Stávka třetí strany

Je toho opravdu hodně. Nemusí ani do dopravního prostředku nastoupit, pokud je vyhlášeno zpoždění až pět hodin a není to vlivem přírody a dalších neočekávaných situací, takže mimo tyhle mimořádné případy, můžete odmítnout cestu a můžete se dostat domů jiný způsobem a společnost vám to proplatí.