Ukažte svoji osobnost

S takovou ženou nemusíte prohodit ani jediné slovíčko a podle nošení kabelky, hned poznáte, s kým máte tu čest. Přitom ani barvy nebo tvar nemusí hrát nijak zásadní roli. Seznámíme vás s nejzákladnějšími typy nošení. Možná tu najdete i sama sebe. Tak se zkuste začíst.

kabelka

  1. Držíte ji v ruce?

Pokud jste zvyklá držet kabelku za uši, pak se snažíte upozornit na význam své pracovní pozice. Taková žena bere většinou hodně vážně svoji kariéru.

  1. Zavěšená na předloktí

Tento způsob je opravdu velmi populární a nosí se na ohbí paže. Hlavním důvodem je, že ji chcete předvést v celé kráse a dále poukázat na své společenské postavení a status.

  1. Jen tak přes rameno a přidržet

Nošení kabelky přes rameno dámské volí čistě pragmatické ženy, které více než o její vzhled dbají o funkčnost a praktičnost.

  1. Volná ramena

Tady patří praktické ženy, kterým taška v podstatě zavazí a raději by byly naprosto volné.

  1. Křížem přes tělo a za zády

Jako by se vás ptaly: „ Vypadám opravdu dobře?“ Taková žena si sebou není opravdu moc jistá.

Jak je tedy správně nosit
Většinou nosíme tašky převážně do práce, a proto se hodí, když mají delší popruhy, aby nám nezavazely v ruce. Chceme prostě praktické, elegantní a pohodlné řešení, které nám bude opravdu slušet. Měli bychom mít větší i menší model. V prvním případě bychom takové kabelce mohli říkat pracovní, protože se nám do ní vejde téměř všechno. Business look se pyšní střízlivými barvami a provedením, které skvěle doplní váš oblíbený kostýmek nebo šaty. Ověřenou klasikou je alespoň formát A4.

kabelka přes rameno

Zato ve společnosti chceme být především šik. Nikde není striktně uvedeno, že musíte být majitelkou psaníčka. Zaměřte se především na eleganci a minimalismus. Volte opět raději klasičtější barvy, které dokonale padnou k vašim malým černým.
Pro odvážné jsou tu na trhu i divočejší kreace, které vás rozhodně zviditelní. Záleží jen na vás, jestli to opravdu chcete.
Pro letní měsíce vsaďte na živé barvy, které vám zlepší jen svým nošením dokonale náladu.