Slaďte se s Vaší barvou pleti

1)      Krásná po celý den

Většina žen si stěžuje, že nemusí zažít ani nijak zvlášť perný den, a večer nevypadá tak, jako když ráno opustily koupelnu. Make-up se rozmazává a barvy mění svoji intenzitu. S obličejem je to stejné jako s nehty. Nepoužijete-li PODKLADOVOU BÁZI, lak se Vám začne při nejbližší příležitosti olupovat. Naneste ji proto na všechny části obličeje, které si chcete nalíčit. Nezapomínejte ani na oční víčka.

štětce na pleť

2)      Tmavý obličej x bílý krk

Další často opakovanou chybou je použití nevhodného MAKE-UPU. Vyberte si odstín, který se dokonale hodí k Vaší barvě pleti. Pokud svůj odstín neznáte, nekupujte make-up přes internet. V obchodě vyzkoušejte odstín přímo na obličej! Ten se totiž obvykle liší od zbytku těla o několik tónů. Když už máte ten správný odstín, nepoužívejte ho v silných vrstvách a dbejte na správné rozetření.

 

3)      Pryč s nedokonalostmi

K rozzáření pohledu slouží takzvaný ROZJASŇOVAČ. Zapomínat byste na něj rozhodně neměli v případě, že jsou Vaše oči zapadlé nebo trpíte na skvrny pod očima. Pozor ovšem na bílé pandí kruhy! V boji s akné nebo jizvami Vám pomůže takzvaný KOREKTOR, který naneste pouze na nedokonalé místo a poklepáváním sjednoťte s okolím.

 

4)      Trocha rozptýlení

V následujícím kroku je nutné make-up zafixovat PUDREM, který musí opět ladit s Vaší barvou pleti. Používejte co největší štětec, aby se pudr dobře rozptýlil. Příliš silná vrstva Vám zvýrazní nedokonalosti a drobné chloupky na obličeji.

vytuněná pleť

5)      Vyšpulte pusu

Některé ženy zvýraznit lícní kosti nepotřebují. Pokud mezi ně nepatříte, použijte TVÁŘENKU, nebo také RŮŽ. Nenanášejte ji však na celý obličej! Vyšpulte pusu, jako byste chtěli dát někomu polibek. Lícní kosti vystoupnou a Vy budete moct několika málo tahy zvýraznit to, co bylo doposud skryté.

 

Nezapomeňte, pokud máte krásnou pleť, není důvod, abyste ji každý den zakrývali „maskou“!