Dětský pokojíček z palet
5.8.2018
0
.


Palety mají mnoho využití. Kromě dřeva jako takového, jsou vynikajícím a nepostradatelným materiálem v různých odvětvích průmyslu. Co je ale naprosto jedinečné je jejich všestrannost, díky které lze z palet zařídit i něco zpočátku tak náročného, jako je dětský pokoj.
pět palet.jpg

Postel z palet – i na takové se dítě vyspí báječně!

Výroba takové postele je nesmírně jednoduchá. Jestli máte obavy z toho, že vaše kutilské schopnosti nejsou právě nejvyšší, dejte je stranou, protože sami zjistíte, že to zvládnete levou zadní. Zapomeňte však na hřebíky a kladivo, nejúčinnější je palety sestavit k sobě pomocí vrtačky, aby za všech okolností dobře drželi. Také je nutné, abyste udělali lemování, do kterého matrace přesně zapadne. Nestačí ji položit na palety, musí být dostatečně upevněná a ohraničená.
Nemějte strach troufnout si na vyšší typ postele, pod kterou necháte volné místo na poličky, kam si dítě může dát knížky nebo hračky. Skvělým nápadem je i vysouvací šuplík, na který budete potřebovat kolečka. Do prostoru mezi paletami můžete taktéž nainstalovat LED osvětlení, které dítěti poslouží jako noční světlo.
odříznout dřevo.jpg

.

Úložné regály na hračky

Taky máte doma tolik hraček, že je už nemáte kam skládat? Udělejte dětem k jejich posteli z palet i úložní regál na hračky, do kterého se vejdou boxy. Jelikož jsou palety poměrně lehké, nezapomeňte tento regál zajistit a raději ho upevněte do zdi vrtačkou. Budete mít tedy jistotu, že na vaše dítě nespadne a to i při nejsilnějším vytahování hraček z jejich nového stylového regálu.

Lavice na posezení, hraní a návštěvy

I v dětském pokojíku byste měli myslet na to, že je dobré, aby v něm bylo nějaké posezení mimo postele.Udělejte svým dětem lavici neboli podomácku vyrobenou dřevěnou sedačku, na kterou umístíte velké podsedáky. Vaše děti, ale i jejich kamarádi to zcela jistě při hraní ocení.
Další typy na dekorace z palet do dětského pokoje:
·        domek na hraní
·        knihovna
·        květináče pro rostliny
·        dětská židlička
·        rámečky na fotky
·         různé poličky

Dětský pokojíček z palet
3.5 (70%)2
.