Co o mužích dokáže prozradit jejich projev?
2.3.2019
0

Málokterá z vás se bude chtít lépe poznat s mužem, který se vyjadřuje vulgárně, i když jste si dali první rande.

Ale ani přílišná hlasitost a bodrost není tím pravým pro většinu z nás. Pravda, nervozita může způsobit leckteré pro nás „závadné“ chování, tak bychom jim měly dát ještě šanci se projevit, až si na naši přítomnost zvyknou.

Sledujete, ? Já ano.
procházka městem

Přílišná ochota podřizovat se vašim nápadům může znamenat, že matka dotyčného je „generál“ a on je zvyklý, že co řekne žena, to se vykoná. Může vám to být zpočátku příjemné, ale když jste představeny rodičům, začíná vám být úzko z toho, jak maminka (ano, jiné oslovení si váš vyvolený nedovolí) poroučí. Dívat se na jeho otce, který dostává „sprchu“ za maličkosti a to navíc při vaší první návštěvě, je minimálně podivné. Nahlas vám zkritizuje nový účes, který se vašemu milému ještě před hodinou líbil a on se vás nezastane, protože si to s ní nemůže rozházet. Naopak, přidá se na její stranu. Ona na vás pohlíží vítězně a vy se slzami v očích prcháte z této společnosti. Víte, že nenene, ten není tím pravým.
potřesení rukou

Nasloucháte příjemnému hlasu, který volí slova vašemu uchu lahodící, a přemýšlíte, kde se tak dlouho schovával, že jste ho nepotkaly dřív. Muž, který vás dovede rozesmát, umí si s vámi povídat o knihách (hurá, četl to samé a má na ně velmi podobné názory), nenápadně vás ve vyprávění postrkuje směrem, kdy mu nechtěně odhalíte, vaše touhy a on najednou chce to samé co vy. Pozor! Toho nezajímá vaše osobnost a plány do budoucna, ale postel.

Někdy naletíte, jindy ve chvíli, kdy si nevšiml vaší přítomnosti, chová se přirozeně a vy býváte dost rozčarované.

Někdy je zajímavé sledovat rozhovor dvou mužů. Není důležité, o čem se baví, ale jejich mimika a gesta jsou dost výmluvná. Poznáte, kdo se považuje za nadřazeného. Nemusí to být šéf s podřízeným. Můžou to být i bratři. Ne vždy se jako nadřazený cítí ten starší. Stačí, že mladší „udělal kariéru“ a povýšený arogantní výraz mluví za vše.

Jste nadšená, že jste přišla do rodiny, kde syn, ač už dávno žije jinde, je ke své matce pozorný. Nezapomene jí přinést květiny, i když není co slavit, ochotně přijde, když mu zavolá, že něco potřebuje a vděčně na ni hledí, když mu předloží jídlo, které umí uvařit jen ona. Nedochází vám, že nikdy nebudete na prvním místě. Maminka je bůh. Vždy poběží na její zavolání, vždy bude srovnávat její dovednost v kuchyni s vaší, vždy se bude s problémy svěřovat jí a ne vám. Prchejte!

Slyšela jste, jak vás pomlouvají dva muži. Protože nejste žádná zbabělá baba, jdete si to s nimi pěkně od plic vyřídit. Jeden z mužů se na vás s výsměchem dívá a druhý má v očích strach a couvá. Co z toho poznáte? Couvající je podpantoflák, který by si ženě nedovolil nic říct do očí, druhý je macho, který pravděpodobně doma „neprojde futrama“.

Jsou ale tací, co mluví kultivovaně, chovají se galantně, k ženě mají respekt, ale těch je bohužel, jako máku.

Ohodnoťte příspěvek